Kapat

11 Ekim 2016 PBE Güncellemeleri

Anasayfa
Haberler 11 Ekim 2016 PBE Güncellemeleri

   League of Legends’ın test sunucusu olan PBE güncellendi ve cadılar bayramı teması bir daha güçlendi. Morgana’nın yeni kostümü için oluşturulan sanat görseli ve yepyeni bir giriş ekranının yanı sıra, pek çok şampiyonda da dengelemeler yapıldı. Yazımıza geçmeden önce, PBE’nin bir test sunucusu olduğunu ve içeriklerin değişebileceğini hatırlatalım.

Morgana’nın Yeni Kostüm Görseli

League of Legends

Cadılar Bayramı temalı içerikler oyunu istila etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluşan yepyeni kostümler ve yeni oyun modunun yanı sıra, yeni bir sihirdar vadisi de sizleri bekliyor.Morgana’nın yeni kostümünün sanat görseline hemen yukarıdan göz atabilirsiniz.

 

Yeni Bir Giriş Ekranı

Teemo, Tristana ve Morgana kostümleri; ek bir içerik olmadan biraz fazla yalnız duruyorlardı. Son PBE güncellemesiyle birlikte, yeni kostümleri bir arada görebileceğimiz bir giriş ekranı oyuna eklendi.Dilerseniz hemen aşağıdaki videodan cadılar bayramı temalı bu giriş ekranına göz atabilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DtAV8FGjKR0]

Dengelemeler ve Ufak Değişiklikler

  • Yükleme ekranına ufak bir dönen daire eklendi. Bu sayede oyuncular oyunlarının donup donmadığını rahatlıkla anlayabilecek.

  • Graves’in E yeteneğinin açıklaması, son güncellemeleri doğrulayacak şekilde güncellendi.

  • Nidalee’nin E yeteneğinin yetenek gücü yüzdesi %25’ten %27,5’e yükseltildi.

  • Nasus’un R yeteneğinin zırh ve büyü direnci oranı 20/40/60’tan 15/35/55’e düşürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.