Kapat

Battlefield 1 Mobil Uygulama ile Birlikte Geldi

Anasayfa
Oyun Battlefield 1 Mobil Uygulama ile Birlikte Geldi

       Battlefield Companion, mobil cihazlara geliyor.

       Battlefield serisine yıllardır hizmet eden Battlelog servisinin, yeni Battlefield oyunu ile birlikte ortadan kalkacağını daha önce paylaşmıştık. Battlelog üzerinden yaptığınız her şeyi, oyun içerisinden yapmanızı sağlayan yeni kullanıcı arayüzü; oyun deneyimini büyük ölçüde arttıracak. EA DICE, Android ve iOS’taki Battlelog uygulamasını da bırakıyor ve Battlefield 1’i destekleyecek Battlefield Companion’ı bizlere sunuyor.

Battlefield 1

       Eskiyen ve işlevselliğini yitiren Battlelog uygulamasının yerini Battlefield Companion alacak.Resmi açıklamada, “Battlelog Mobil Uygulamasının sil baştan versiyonu olan Battlefield Companion,Battlefield deneyiminizi daha da iyileştirmek için tasarlandı.” şeklinde tanıtılan yeni uygulama; işinizi çok daha kolay hale getirecek. Optimize edilmiş arayüzü ile birlikte, yepyeni görünüm ve Battlefield 1 desteği bizleri bekliyor olacak.

       Battlefield kimliğiniz ile birlikte, hem kendinizin hem de arkadaşlarınızın istatistiklerini görebileceğiniz bir kariyer sayfası sizleri bekliyor. Oyunda kazandığınız başarımları da buradan görüntüleyebileceksiniz. Ekipmanlarınızı ve silahlarınızı oyuna girmeden özelleştirmek de mümkün. Belirtmeden geçmeyelim, Battlefield Companion sadece Battlefield 1 ve Battlefield 4’ü destekleyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.