Kapat

Beklenen McCree rehberi!

Anasayfa
Rehberler Beklenen McCree rehberi!

Hikâyesel olarak McCree kimdir?

Karşınızda Kanun Kaçağı,McCree

mccree hd wallpaper ile ilgili görsel sonucu

McCree;Overwatch ekibine katılmadan önce bir ekibin azılı suçlularındandı.Overwatch McCree’ye bir şans vererek onu ekiplerine almışlardır.Bunu da gruplarında ajan olarak bulunarak yapmıştır.Omnic Crisis’in ardından McCree,Overwatch’a sırtını dönerek Genji,Reaper gibi başında Talon bulunan Blackwatch örgütüne katılmıştır.

Yetenek olarak bir de göz atalım.

McCree tabancasını iki türlü kullanır.Ya teker teker ateş edersiniz,Ya da gaza gelip tek bir şarjörü sağ klikle 0.67 snde adamın üstüne boşaltabilirsiniz.Insiyatifinize kalmış 😀

Lshift yeteneği Combat Tacle-McCree 0.5sn içinde 6 metrelik bir takla atarak mekandan uzaklaşır.Bunu ya savaştan kaçmak için ya da savaşı sürdürmek için kullanmalısınız.Çünkü bu yeteneği kullandıktan sonra tüm cephanesini yeniler.

E Yeteneği Flashbang-Hedefe 25 hasar veren bir bomba atar.Bu bombayı kullananların geneli ya hedefe bomba atıp lshift yeteneği ile kaçanlardır,ya rakip roadhog vb.ne atıp ultilerini iptal edenler,ya da flashbang+ right click atanlardır.Bu kombonun yapılmasının nedeni de rakibe ölümcül hasar çıkarmaktır.

Ve en önemli yetenek.Bir çok oyuncu için Play of the Game almak için sadece q basmak yeterlidir.Işte bu q lardan biri de McCree’nin q su. Karşınızda Deadeye:

McCree o ünlü sözünü söyleyerek odaklanır.

mccree hd wallpaper ile ilgili görsel sonucu

“ITS HIGH NOON” Bu sesi duyduysanız kaçmanız kafidir.Çünkü eğer McCree size odaklanıp ateş ederse öldüğünüzü düşünebilirsiniz.Sizlere tavsiyem bu ultiyi adamların genelini görürken  q yu açıp 2 sn bekleyin.Rakiplerin  çoğu damgalanacağından ateş edip öldürebilirsiniz.

Biliyorum Zenyatta rehberi kadar güzel olmadı çünkü uğraşacak fazla vaktim olmadı.Beğendiyseniz ne mutlu bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.