Kapat

Counter Strike:Global Offensive AIM Geliştirme Yolları

Anasayfa
CS:GO Counter Strike:Global Offensive AIM Geliştirme Yolları

        Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Counter Strike:Global Offensive’de AIM çok önemli. Bazılarının AIM’i süperdir tek vuruşta kafadan isabet ettirir , bazıları ise çok istese de bu kadar iyi olamaz. Ben de bu yazıda AIM’inizi geliştirmeniz için size taktik vericem.

        Belki bir çoğunuz biliyordur AIM Haritaları’nı. Bu haritalar oyuncular tarafından geliştirilen ve herkesin erişebileceği kendini geliştirmek için yapılan haritalardır. Bu yazımda sizlere kendinizi en iyi şekilde geliştirebileceğiniz haritaları sıraya koyacağım. Fakat öncelikle bu haritalara nasıl ulaşabileceğinizi göstereyim…

1.Steami açıyoruz ve Kütüphane kısmından CS:GO ya tıklıyoruz.

2.Biraz aşağıya indikten sonra Başarımlar kısmının altında Steam Workshop butonunu göreceksiniz. Oradan Atölyeye Gözat butonuna basıyoruz.

3.Açılan sayfada bir çok içerik göreceksiniz, eğer spesifik olarak bir harita ya da içerik arıyorsanız hemen sağ alt köşedeki menüden istediğiniz gibi atölyeyi sınırlandırabilirsiniz.

4.Haritayı seçtikten sonra haritanın sayfasında hemen resimlerin altında yeşil bir buton var üzerinde Abone Ol yazıyor. Abone ol butonuna bastıktan sonra haritanız inmeye başlayacak ve bitince oyunu açıyoruz.

5.Oyun içerisinden arkadaşlarınla oyna kısmına gelip atölyeyi seçip haritamızı oynuyoruz.

6.Haritayı beğendiyseniz oylamayı unutmayın.

 

En İyi Alıştırma Haritaları

training_aim_csgo2

harita-1

     2 milyon oyuncunun ortak tercihi olan bu haritaya en iyilerinden birisi diyebiliriz. Soldan silahınızı seçtikten sonra ortadan seviyenizi seçiyorsunuz. Ardından karşıda beliren noktaları tek kurşunla vurmaya çalışıyorsunuz. Her gün belirli miktarda bu alıştırmayı yaparsanız gerçekten nişan kabiliyetinde ciddi bir artış yaşarsınız. Özellikle reflesklerinizin arttığını fark edeceksiniz.

Aim Botz

harita-2

      Bir önceki haritadan farklı olarak bu haritada botlar var ve isterseniz uzakta isterseniz yakında isterseniz hareket ediyor ve isterseniz olduğu yerde ölmeyi bekliyor. Noktalara ateş etmek sizi eğlendirmiyorsa bu haritayı tercih etmenizi öneririm. Haritanın ortasında bir alandasınız ve botlar her tarafınızda oluyor, isterseniz hemen tepenizdeki butonlardan sadece bir yöne bakmayı tercih edebilirsiniz, bir çok ayar var hepsini denemenizi öneririm.

Dust 2 – Smoke Practice

       Cs:GO’ da sis bombasını kullanmayı bilmek oyunu kazandırır. Fakat sadece nereye sis bombası atacağınız değil sis bombasını oyunun hangi anında nereden nereye attığınız da çok önemlidir. Şöyle demek gerekirse CT’nin doğduğu yerden Double Door denen yere sis bombası atabilir misiniz? İşte bu harita sayesinde bu taktiklerin hepsini öğreneceksiniz. Hemen aşağıdaki video bu harita için çekilmiştir…

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=k2tpAy8sNXw]

Fast Aim/Reflex Training Map [SP vs Bot Map] / aimtraindriving

     Reflekslerinizi sınamak istiyorsanız bu harita tam size göre. 4 tarafınız teröristlerle çevrili ve hepsinin elinde bıçak üstünüze geliyorlar! Tek yapmanız gereken kafalarını uçurmak. Hızlı olmanız gereken bu haritada eğlenmemek mümkün değil. Not: Oyun açıldığında CT tarafını seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.