Kapat

FIFA 17’yi Erken Oynayabilirsiniz

Anasayfa
Haberler FIFA 17’yi Erken Oynayabilirsiniz

     Artık çıkmasına sayılı günler kala FIFA 17 için yapımcı şirket EA Sports, yaptığı açıklama ile beraber, Xbox ve bilgisayar kullanıcılarının herkesten 10 saat önce oynamaya başlayacaklarını açıkladı. Xbox One platformunda bulunan EA Access ve bilgisayardaki Origin Access üzerinden oyunu ön sipariş eden oyuncular bu hakka sahip olacaklar. Maalesef bu fırsattan benim gibi Playstation kullanıcıları yararlanamayacak. Ayrıca EA Access ve Origin Access üzerinden dijital alışveriş yapan oyuncular, %10 oranına varan indirimlerde kazanıyorlar.

     Kampanya bununla da yetinmiyor. Need For Speed, Battlefield 4 ve Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 oyunlarının yer aldığı özel paket olan The Vault koleksiyonunu açarak bu oyunları keyiflerince istedikleri kadar ücretsiz oynayabiliyorlar. Ayrıca söylenene göre EA şirketinin FIFA 17’nin çıkışına özel olarak yine bazı indirimler yapacağı ve bazı oyunlarını ücretsiz olarak sunacağı da konuşuluyor. Bakalım EA bizlere nasıl sürprizler hazırlıyor bekleyip göreceğiz.

Unutmadan; FIFA 17 resmi olarak 29 Eylül 2016 tarihinde PC, PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One, Android ve IOS platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Xbox ve PC kullanıcıları 10 saat erken erişim sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.