Kapat

Half Life VR Çıkabilir

Anasayfa
Haberler Half Life VR Çıkabilir

     Gordon Freeman dediğimizde hepinizin hatırlayacağı, şimdiye kadar oynadığımız en güzel oyunlar arasına girebilen ve uzun süredir yeni oyunun beklediğimiz bir seri var. Half Life serisinin yeni üyesi olması beklenen Half Life 3, karşımızda olmasa da bu sefer güzel bir haber vereceğiz. Valve geliştiricileri, sanal gerçeklik cihazlarında çalışacak olan Half Life VR üzerinde çalışıyor olabilir.

Half Life VR

Half Life serisi, uzun bir sürenin ardından yeni oyununa kavuşuyor olabilir. Günümüzün hızla gelişen teknolojilerinden sanal gerçeklik, oyun geliştiricilerinin de ilgisini çekmeyi başardı. Daha kaliteli bir atmosfer ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunabilen sanal gerçeklik cihazları, bizlere Half Life keyfi de yaşatabilir.Bunu tahminlerimizden yola çıkarak değil, Steam VR dosyalarında bulunan Half Life VR adından yola çıkarak söylüyoruz.

Steam VR uygulamasının dosyalarında Half Life adının geçtiği daha önceden ortaya çıkmıştı. Valve News Network’e göre ise, pek çok silaha ve oyun içi unsura adres olarak Half Life VR eklendi. 26 Eylül 2016’da gelen bir güncelleme ile, eşyaların orijinal isimlerine de ya Half Life eklendi ya da adres olarak Half Life VR gösterildi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CXWU4D1l4qU]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.