Kapat

Kasırgalı Dev İskelet & P.E.K.K.A. KS destesi – 2V2 ARENA DESTESİ

Anasayfa
Clash Royale Kasırgalı Dev İskelet & P.E.K.K.A. KS destesi – 2V2 ARENA DESTESİ

Klan Savaşı mücadeleleri için hazırlanmış olan işe yarar bir deste arıyorsan bu desteyi deneyebilirsin. Rum Ham tarafından hazırlanmış ve başarılı sonuçlar alınmış olan bu desteyi kullanmak için biraz sabırlı olman gerekebilir. Esasında iyi bir döngü destesi olduğunu unutmamak lazım.

Bu desteyi kullanmak istiyorsan takım arkadaşında saldırı gücü son derece kuvvetli bir destenin bulunması gerekir. Rum Ham’in bu desteyle birlikte kullandığı Prens, Goblin Fıçısı, Silahşor ve Elektro Büyücü içeren desteyi denemeye alabilirsin. Bu kartlardan özellikle Silahşor ve Elektro Büyücü son derece önemlidir çünkü hava savunması tamamen onlara emanet olacaktır.

Kasırgalı Dev İskelet & P.E.K.K.A.

P.E.K.K.A.: Destenin en önemli kartıdır. Bu destenin kullanım bedeli çok yüksek değildir ama buna rağmen içerisinde İksir Toplayıcısı kartının bulunması döngüyü hızlandırmak için gereklidir. Döngü sağlar sağlamaz mutlaka P.E.K.K.A. veya duruma göre Dev İskelet kullanmalısın.

Dev İskelet: Verdiği normal hasar çok düşüktür ama kuleye bir milim dahi yaklaşması durumunda bıraktığı bombayla fazlasıyla iyi işler başarabilir. Hedefin her zaman bu olmalı ve bunun için birbirinden farklı taktikler geliştirmeyi düşünebilirsin.

Kasırga: Kasırga kartının gerekli olmasını sağlayan neden elbette elinde bulunan kandırılması kolay kartları huzursuz edebilecek kartları hızlı bir biçimde etkisiz bırakmaktır. Sağ taraftan saldırı yapıyorsan rakibin birliklerini sol tarafa veya hedef kuleye doğru çekmeyi başararak Dev İskelet birliğine yol açmayı deneyebilirsin.

İksir Toplayıcı: İksir Toplayıcı bu destede şart olmasa bile hızlı bir biçimde döngü gerçekleştirmek için gereklidir. Bunu yaparken elbette her koşulda işini kolaylaştıracak hamleleri düşünmelisin. Eğer rakip bu binayı hızlı bir biçimde ortadan kaldırabiliyorsa bu durumda bu kartı kullanmamaya çalışabilirsin.

Fırın: Fırın rakip üzerinde baskı kurmak ve aynı zamanda alan hasarıyla problem olabilecek kartları ortadan kaldırabilmek için gereklidir. Turnuva seviyesinde fazlasıyla işe yarayan bir kart olduğundan destede bulunması büyük bir avantajdır. Özellikle başına dert olabilecek Minyon Sürüsü gibi birlikleri etkisiz bırakmak için bu binadan faydalanabilirsin.

Buz Ruhu: Buz Ruhu döngü gerçekleştirmek ve aynı zamanda rakibi oyalamak için gerekli bir karttır. Bu kartı kullanırken rakibe olabildiğince zaman kaybettirmeye çalışmalısın. Bu sayede çok düşük iksir bedeli karşılığında epey işlevsel bir hamle yapmayı başarabilirsin.

İskeletler: İskeletler tıpkı Buz Ruhu gibi bir döngü kartıdır. Buz Ruhu kadar kullanışlı olduğunu söylemek mümkün olmasa bile yeri geldiğinde tank birliklerini ortadan kaldırmak için iş görebilmektedirler. Eğer eskisi kadar iyi olduklarını düşünmüyorsan bu kartın yerine Goblinler kartını kullanmayı düşünebilirsin.

Çarpma: Çarpma standart bir büyü kartıdır. Rakip birlikleri anlık olarak sersemletmek ve onlara karşı ekstra hamle yapmak için bu büyü kartından yararlanabilirsin. Özellikle oyunun son bölümlerinde fazlasıyla işe yarar bir kart olabilmektedir.

Unutmayın, bu deste Klan Savaşı etkinliğinde kullanılabilecek bir destedir ve normal mücadelelerde pek bir işe yaramayabilir. Oyun içerisinde en önemli şey aynı takımda yer alan iki kişinin koordinasyon halinde hareket etmesidir. Desteyle ilgili soruların varsa bunları yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.