Kapat

Katarina Rehberi

Anasayfa
Rehberler Katarina Rehberi

Selamlar ben  Kerem”Marklor”GÖÇMEN katarina mainim,

ilk olarak katarinada yapılması gereken kombolardan bahsedicem:

1.Kombo en önemli kombosu e w q   e ile adama atlayıp w atıcaz sonra q yerden w bıçağını alıp q bıçağına atlıcaz.

2.Kombo 2 lwlde yapacağınız kombo q e atıp yerdeki bıçağın hasarını adama vurarak düz vuruş savaşına giriceksiniz adam bir düz vurduğunuz anda tekrar e atarak animasyon iptalı yaparak anında bir düz vuruş daha yapacaksınız bu sayede büyük ihtimalle 2 lwlde 1 kill önde başlicaksınız.

3.Kombo 6 lwl den sonra yapacağınız kombo e w q hextech r bu komboyu hızlı yaparsanız ve bıçaklardan adam hasar verebilirseniz büyük ihtimalle ölür bu komboyu fightlarda kullanmanız lazım karşı adc sizden çok uzakta ise adam flash e menziline girdiğinde bu kombonun önüne flash eklerseniz ve hızlı yaparsanız adam tepki veremez ve fight öncesi adc veye apc ölmüş olur.

4.Kombo q e w r e e ilk olarak adam q atıcaz sonra e ile atlıcaz sonra w bırakıcaz yere r atıcaz adam q nun attığı bıçağa doğru giderse ve r menzilinden çıkarsa bıçağa e atarak adamı takip edicez gene ölmesse 1 e düz vuruş daha atarak öldürücez.

Komboları bu kadar çıkmanız gereken itemler Oyun başında ilk uzun kılıç 3 pot ile başlamalısınız ilk base inizde hextech 6 patlar almaya çalışın birde sürat çizmesi almaya çalışın hextech i bitirin sihirbaz pabuçlarını tamamlayın geri düşerseniz karşıda çok düz vuruş atarak hasar veren hero var ise ninja tabisi çok stun var ise merkür kasabilirsiniz.

2.item liandry’nin eziyeti asıl itemleriniz sonra duruma göre itemler alıcaksınız misal büyü direnci kasan varsa 3.item hiçlik değneği karşıda zed varsa lane de çok kesemediyseniz 2. veya 3. item zhonya çok öne geçtiyseniz 3. item rabadon bunları karşıya göre kasmanız lazım rylai de sonradan çıkılabilir son item karşı çok ad ise günateşi güzel oluyor çok stun varsa banshee de kasabilirsiniz.Bence luden kasmayın katarinaya hiç,diğer itemler çok daha güzel oluyor.

Karşınızda lissandra, malzahar, talon sizi cidden zorlayabilecek şampiyonlar bunlardan başka xerath, ziggs gibi uzaktan vuran kontrol büyücüleri kesiliyor ancak ilk levellerde çok fazla dürtüyolar karşınızda zed, yasuo olduğunda iyi oynayan kazanıyor genelde.

Rünlerde

hakimiyet, yıldırım ver, darbe, gözyuvarı koleksiyonu, aç gözlü avcı. İsabet, zafer, son direniş.

Büyülerinizi genelde sıçra tutuştur girin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.