Kapat

Mafia III Çıkıyor

Anasayfa
Haberler Mafia III Çıkıyor

    Gerçekleşen bir PAX West paneli sırasında 2K Games, Mafia III’ün yepyeni bir oynanış görüntüsünü oyuncular ile paylaştı. Lincoln Clay’ı yine aksiyon içerisinde görebildiğimiz bu video sonrasında gelen bir açıklama ile birlikte de oyun için birçok farklı ek paket duyuruldu. Üstüne üstlük, bu ek paketler sadece ücretli ek paketler değildi. Duyurulan bu paketler arasında ücretsiz olanlar da bulunmakta. İsterseniz bu paketlere bir göz atalım. Fakat önce o oynanış videosunu bir görelim!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=OEYsRRaXuD4]

             İsterseniz öncelikle oyunun ücretsiz paketlerinden bahsedelim. Mafia III’e ilk gelecek olan ücretsiz içerik ile birlikte ana karakterimizin kıyafetlerini değiştirebileceğiz. Bu, oyunun çıktığı ay içerisinde gelen bir ek içerik olacak. Bunun ardından, yeni silahlar ve araç özelleştirme içerikleri oyuna eklenecek. Tüm bu ücretsiz ek paketler ardından son olarak oyuna araba yarışları eklenecek ve bu da ücretsiz olacak. Ardından ise ücretli ek paketler ile karşılaşacağız.

Ücretli ek paketler, oyunumuza senaryo içeriği ekleyecek ve tam 3 adet olacak bu ek paketlerden. Eğer isterseniz, bu ek paketleri ayrı ayrı alabileceksiniz; isterseniz de tek bir paket içerisinde 3 pakete sahip olabileceksiniz. Ayrıca oyunun Sezonluk Geçiş özelliği de bulunacak. Bu arada, bahsettiğimiz bu ücretli ek paketlerin ismi de “Faster, Baby!”, “Sign of the Times” ve “Stones Unturned” olacak. Ücretsiz ek paketlerde olduğu gibi, bu ücretli ek paketler de oyuna yeni silahlar ve yarışlar ekleyecek.

Mafia3DLC-4

      Yukarıdan sizlerin de görebileceği bu görsel, oyunun ilk ücretli ek paketine ait. Geri kalan tüm ek paketlerin görsellerine ve oyun için yayımlanan yepyeni 10 görsele, sizler de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Mafia3DLC-5

Mafia3DLC-6

Mafia3DLC-1

Mafia3DLC-2

Mafia3-1 Mafia3-2 Mafia3-3 Mafia3-4 Mafia3-5 Mafia3-6 Mafia3-7 Mafia3-8 Mafia3-9 Mafia3-10

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.