Kapat

Magina The Anti-Mage Rehberi

Anasayfa
Rehberler Magina The Anti-Mage Rehberi

 Merhaba uzun bir yazı olmaması için hikaye kısmını es geçeceğim. Anti-mage dota 2 de agility sınıfında bulunan,1.pozisyonda core carry olarak oynanan bir karakterdir.

Neden Anti-Mage Almalıyım?:
+Anti mage in otomatik saldırı animasyonu gayet iyidir buda farm yapmanızı kolaylaştırır.
+diğer agility herolarına kıyasla ortalamanın üstünde bir armoru vardır,dayanıklıdır.
+7.07 yamasıyla birlikte talent ağacına gelen yeni özellikleriyle kısa bi süre sonra zayıflatılsada hala oldukça güçlüdür.
+İsmindende anlaşılıcağı üzere mage lerin korkulu rüyasıdır 🙂 doğuştan otomatik saldırılarınız rakibinizin belli bi miktar manasını siler,ayrıyeten doğuştan inanılmaz bi magic resist iniz de olucak.

+blink yeteneği vardır buda son seviyede 5 saniyede bir oldukça iyi bi mesafeye ışınlanmanızı sağlar.Anti mage harita üzerinde hızlıca gezebilir,mobildir.
+güçlü late game

Anti-Mage’in Eksik Yönleri:
-dota 2 de farma en muhtaç olan herodur.itemlerine çok bağlıdır.bu yüzden çok farm yapmalısınız
-koridorda tek başınıza duramazsınız.Bu yüzden safe lane dediğimiz güvenli lane de oynamalısınız yanınızda bir support,hatta olursa ikinci bir support hero ile trilane(üçlü koridor)oynamak daha sağlıklıdır.
-güçsüz early game.

  Anti-mage,karşı takım görülmeden seçilmemelidir.Storm spirit,Zeus,Skywarth Mage gibi binlerce manaya sahip olup,bunu hızlıca tüketen büyücülere karşı birebirdir.Blood seeker,Legion commander,Bane gibi herolar varsa anti mage sağlıklı bir pick değildir.

-SON  OLARAK-
Oyunun erken safhalarında sakince farm yapıp tüm hıncınızı oyunun sonlarına saklayın.Anti mage en düz win düşünen dota herosudur.Eğer kazanmayı eğlenceden daha önde tutuyorsanız,Anti mage tam da size göre 🙂

THE  MAGİC ENDS HERE!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.