Kapat

Minecraft ve GTA San Andreas Apk İndirin

Anasayfa
Haberler Minecraft ve GTA San Andreas Apk İndirin

Minecraft APK İndir

Küçükten büyüğe heryaş grubundan oyuncusu bulunan Minecraft, sahip olduğu kitle sayesinde dünyanın en gelişmiş oyunları arasında gösterilmekte. Birçok sürümünün ücretli olması nedeni ile tam anlamı ile oynanamayan oyun Minecraft Apk İndir sayesinde tüm platformlar için kullanılabilir bir hal almakta. Oyunu daha önce oynamış kişiler nasıl bir alan olduğunu çok not olarak bilmekteler. Daha önce hiç görmemiş ya da duymamış kişiler için;

Minecraft APK İndir aracılığı ile oyun dünyasına giriş yapan kişiler bom boş bir arazi ile karşılaşacaklardır. Arazi üzerine istedikleri maddeleri kullanarak yapabilecekleri inşaatlar hayal ve sanal dünya oluşumunun gerçekleşmesine katkı sağlamakta. Çevrim içi desteği ile online olarak hizmet sunan platform, birçok oyuncunun aynı anda yapı inşa etmesine olanak sağlamakta.

Kaynak; Minecraft Apk indir

GTA San Andreas APK İndir

Çete savaşları ele geçirilen bölgeleri yeşil olarak göstermektedir. Diğer çeteler ise yönetilen bölgeleri sarı ve mor renkte göstermektedir. O renkte olan bölgelere gidilerek en az 3 tane silahlı çete elemanı öldürerek savaş başlatılabilmektedir. Eğer savaş başlamazsa daha fazla çete elemanı öldürülmesi gerekmektedir.

Our hood attack yada atak altındayız yazarsa eğer kullanıcıların bölgelerine saldırı olmaktadır. Hızlı bir halde belirtilen insan işaretine gidilmesi gerekmektedir. O işaretin üzerine gelinmesi halinde tüm çete elemanlarının nerede olduklarını gösteren yerler sarı renkte olmaktadır. onları öldürerek bölge kurtulabilmektedir. Çete savaşı yapılan bölgeler kırmızı renklerde yanıp sönmektedir. Aynı zamanda bölgelerin basılması halinde kırmızı renkler yanıp sönmektedir.

Kaynak; GTA San Andreas Apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.