Kapat

Mortal Kombat XL PC’ye Geliyor

Anasayfa
Haberler Mortal Kombat XL PC’ye Geliyor

   Mortal Kombat XL PC’ye Geleceği Resmileşti

Bir süredir devam eden Mortal Kombat XL’nin PC için çıkış yapacağı dedikoduları bugün sonlandı. Warner Bros resmi olarak Mortal Kombat XL’nin Kombat Pack 1 ve 2 içerisinde dahil bir şekilde PC’ye çıkış yapacağını duyurdu.

PC’ye son çıkışını gerçekleştiren Mortal Kombat X, optimize sorunları yüzünden performans açısından oyunculara sinir krizi yaşatıyordu. Bugün açıklanan Mortal Kombat XL’nin PC’ye duyurulacağı haberi ile birlikte oyuncular geliştirici ekibi forumlardan yorum yağmuruna tutmaya başladılar.

mortal-kombat-xl-pc-ozellikler-yenilikler-768x512

     Yukarıda da belirttiğimiz gibi PC’ye çıkışını gerçekleştirecek olan Mortal Kombat XL’nin yanında Kombat Pack 1 ve 2’de verilecek. Bu iki paket dışında Mortal Kombat X’e çıkan Alien, Predator gibi bir çok karakter ve kostümde Mortal Kombat XL PC sürümünde yerini alacak. Ayrıca Mortal Kombat XL’nin PC’de önceki oyunda olduğu gibi optimize sorunu yaşanmaması için Warner Bros PC port yetkisini High Voltage Studios’tan alarak Qloc’a vermiş. Elbetteki bir sebepleri vardır böyle bir değişiklik yapıldığına göre ancak nedeni kesinlikle belli değil. Tamamen şirket içi gizli kalması gereken bir konu olacağı içinde söylenenlerin tümünün yalan olacağı ve tahminden ibaret kalacağını hatırlatalım.

Warner Bros duyurusunu son olarak çıkış tarihini açıklayarak bitiriyor. Mortal Kombat XL PC için 4 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.