Kapat

Overwatch’a Önemli Güncelleme !

Anasayfa
Oyun Overwatch’a Önemli Güncelleme !

     Overwatch bugün PTR sunucusu, yani test sunucusunda, yeni güncellemeyi yayımladı. Güncellemede yeni izleyici modu seçenekleri ve Ana, Widowmaker ve Junkrat’e irili ufaklı dengeleme geldi. Bu dengelemelerin orijinal sunuculara geçip geçmeyeceği henüz belli değil ayrıca güncellemeler sadece bunlarla da kalmıyor.

overwatch

      Overwatch meraklıları, 24 saatlerini oyuna test sunucusunda eklenmiş olan yeni diyalogları araştırmakla geçirdiler. Bu diyaloglardan bazıları yeni harita olan Eichenwalde, efsanevi kostümler ve değişim görmüş yetenekler hakkında. Tabii bazıları da var ki, sadece eğlence olsun diye konulmuş. Mesela Junkrat’in Baloncuk Çayı istemesi gibi ya da D.Va’nın kendi efsanevi kostümü olan B.Va sesi. McRee de bunca aksiyondan sonra susamasını da dile getirmiş. Bahsi geçen diyaloglardan bir kısmını aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=y6rC6-BWU08]

      Oyuncuların bulduğu diyaloglarda iki önemli durum var. Bunlardan birincisi, Ana’nın güçlendirdiği her karakter, takım arkadaşlarına bildirecek şekilde bir şeyler söylüyor. İkinci durum ise, Symmetra artık koyduğu teleportları ve verdiği kalkanları hakkında yeni diyalogları var. Bu diyaloglarda, yeteneklerinde kaç tane yükü kaldığı hakkında önemli bilgiler veriyor. Blizzard aynı şekilde bazı mevcut diyalogları da tekrardan kayıt ettirmiş. Aşağıdaki videodan buna siz de tanık olabilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8Eij0MvVjZ8]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.