Kapat

PBE Nedir Nasıl Kayıt Olunur ?

Anasayfa
Haberler PBE Nedir Nasıl Kayıt Olunur ?

PBE OYUNCUSU OLMAK

KAYIT OLMAK İÇİN NELER GEREKİYOR ?

Kuzey Amerika, AB Batı ve AB İskandinav & Doğu sunucularında hesaplarını aktif olarak kullanan bütün League of Legends oyuncuları PBE sunucusunu denemek için başvurabilir. Topluluğumuza yararı dokunan oyuncuları aradığımızı unutma.

PBE SUNUCUSUNU DENEMEK İÇİN NASIL BAŞVURURUM?

 1. Oynadığın sunucuyu seç

 2. (Türkiye sunucusunda oynuyorsan PBE hesabı alamazsın):

  Kuzey Amerika     |     AB Batı     |     AB İskandinav & Doğu

  Deneme hesabına başvurmadan önce neden PBE sunucumuz olduğu ve geri bildirim işleminin nasıl çalıştığı hakkındaki bütün bilgileri okumanı öneririz. Hazır olduğunda, sarı renkli “Yardımcı olmak istiyorum” butonuna tıkla.

 3. Eğer giriş yapmadıysan, giriş sayfasına yönlendirileceksin. Devam etmek için giriş yap.

 4. Sayfanın en üstünde, PBE başvurunun ne durumda olduğunu gösteren bir menü göreceksin:

  Bu menü sayesinde başvurunun hangi seviyede olduğunu görebilirsin.

  Devam etmeden önce, lütfen test oyuncusu olmak için gerekenleri ve PBE sunucusunun amaçlarını oku. Eğer hâlâ uygun olduğunu düşünüyorsan, sarı renkli “Test Oyunucusu olmak istiyorum” butonuna tıkla.

 5. Tebrikler! Test oyuncusu olmak için başarıyla kayıt oldun. Teste başlamak için onaylanmadan önce başvurun bekleme evresinde olacak. Onaylandığın zaman, “Hesap Oluşturma” evresine geçeceksin.

BAŞVURDUKTAN SONRA NELER OLACAK?

Başvurduktan sonra, başvurun PBE sitesindeki menüde “onay bekleniyor” evresine geçecek. Bu, başvurunun başarıyla gerçekleştiği anlamına gelir. Bu kayıt için onay e-postası ALMAYACAKSIN..

Başvurun kabul edilirse, başvuru yaptığın hesaba kayıtlı e-posta adresine bir e-posta gelecek. Kabul e-postasının doğru adrese gideceğinden emin olmak için, hesabının bağlı olduğu e-posta adresini kontrol etmelisin.

 1. Kabul edildiğine dair bir e-posta alırsan, PBE sitesine geri dön:

  Kuzey Amerika     |     AB Batı     |     AB İskandinav & Doğu

 2. Durum menüsünün otomatik olarak “3. HESAP OLUŞTUR” evresine geçtiğini göreceksin. Sayfanın altında, senden kullanıcı adı ve şifre oluşturman istenecek.Bu bilgileri PBE oyun istemcisine girerken kullanacaksın.

 3. Yeni bilgilerin kabul edilir edilmez, PBE istemcisini indirmek için bağlantıların olduğu sayfaya yönlendirileceksin.

Kısa & Öz 😀

Şimdi lol pbe mesela lole bir kostüm gelecek önce lol pbe ye geliyor orda deneniyor yani lol pbe bir retro gibii bişey tonlarca paran oluyor ve o parayla şampiyon kostüm falan alıyorsun yani deniyorsun buraya nasıl kayıt olunur dersen lol eu west te falan 30 levellik hesabın olup lol pbe nin websitesine istekde buluncaksın ve sonra izin verirlerse sana hesap vercekler şifre falan mailine gelcek nasıl indirilirse kardeş çok uzun bir sürede iniyor çünkü otomatik güncel seçeneği var yani sonaya yeni bir kostüm gelcekse ilk orada deneleceği için lolden daha fazla gb ye sahip ve daha çok kostüm falan var mesela lol 12 gb ise o 15 gb falan o yüzden web sitesinden indirsende yani oynaman falan çok zor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.