Kapat

RockStar Games Yeni Bir Oyun Mu Çıkarıyor ?

Anasayfa
Oyun RockStar Games Yeni Bir Oyun Mu Çıkarıyor ?

Son zamanlarda sıkça Grand Theft Auto V ile ilgilenen, buna rağmen sürekli Red Dead 3 söylentileri ile kendini gösteren Rockstar Games, büyük bir adım atmaya hazırlanıyor olabilir. Nereden mi biliyoruz? Çünkü Rockstar Games’in Facebook sayfası, Twitter adresi, resmi internet sitesi ve firmanın aklınıza gelebileceği diğer tüm sosyal medya hesapları kırmızı ve siyahlara büründü bir anda. Peki, bu 2 renk bir araya geldiğinde aklınıza ilk hangi oyun geliyor? Tabii ki de Red Dead!

Rockstar Games

Pazartesi günleri, genelde Rockstar Games’in sevdiği günlerden, duyuru yapmak için tabii ki. Ayrıca Cadılar Bayramı’nın da çok yakında olduğunu göz önünde bulundurursak, neden güzel bir duyuru görmeyelim? Tek sorun şu ki, önümüzdeki ilk büyük oyun etkinliği Paris Games Week 2016 ve Sony gibi büyük firmalar bu sene orada basın toplantısı yapmayacak. Bu etkinliğin, daha da ileri bir tarihteki PlayStation Experience 2016 etkinliğinden oldukça küçük olduğunu göz önünde bulundurursak, Rockstar Games’in bu zamanlamasının biraz ilginç olduğunu söyleyebiliriz. Yine de, Rockstar Games rastgele bir günde oyun duyursa bile ses getirebilecek bir firma. Bu yüzden kafalar oldukça karışık ve ne duyurulacağı hakkında kesin ve net bir bilgi yok.

Rockstar Games

Rockstar Games’in bir anda attığı bu adım herkesi çok heyecanlandırdı ve çok uzun zamandır beklenen yeni bir Red Dead oyunu söylentilerini tekrar ortaya çıkardı. Umuyoruz ki popüler ve başarılı firma, rastgele bir logo değişikliğine gitmemiştir veya Grand Theft Auto Online için bir güncelleme duyurmayacaktır. Tek istediğimiz, görselle bağlantılı olarak bir Red Dead oyunu veya firmanın geliştirdiğinden emin olduğumuz Agent.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.