Kapat

Şampiyon Güncellemesi= Fiora

Anasayfa
Haberler Şampiyon Güncellemesi= Fiora

Yetenekleri 

Pasif: Düellocunun Dansı

Fiora, yaklaştığı rakip şampiyonların savunmasındaki zayıf noktaları saptar. Rakibin zayıf noktasına saldırmayı başarırsa, bu saldırı için fazladan gerçek hasar verir ve az miktarda iyileşip kısa süreli hız takviyesi elde eder. Fiora bir zayıf noktaya her saldırdığında veya bu noktalar saldırıya uğramadan belli bir süre geçirdiğinde, yeni bir zayıf nokta saptar.

Q: Hamle

Fiora hedef yöne doğru hamle yaparak yakındaki bir rakibe saldırır ve hasar verip vuruş etkileri uygular. Hamle, rakip şampiyonlara öncelik verir ve onların zayıf noktalarına vurmaya çalışır. Son olarak, Hamle bir rakibe vurduğunda, bekleme süresinin bir kısmı yenilenir.

W: Karşı Hamle

Fiora savunma duruşuna geçerek çok kısa bir süre boyunca tüm hasarı ve kitle kontrol yeteneklerini savuşturur. Bu savuşturma sona erdiğinde Fiora hedef yöne doğru saldırarak, vurduğu ilk rakip şampiyonun hasar almasını ve kısa süreliğine yavaşlamasını sağlar. Kitle kontrol etkilerini savuşturmuşsa, Karşı Hamle yavaşlatma yerine sersemletme etkisi gösterir.

E: Kılıç Sanatı

Fiora sonraki iki normal saldırısı için saldırı hızında artış elde eder. İlk normal saldırı kritik vuramaz ancak rakibi yavaşlatır; ikinci saldırı kesinlikle kritik vuruş yapar.

R: Büyük Mücadele

Fiora bir rakip şampiyonu hedef alarak, hız ve rakibin tüm zayıf noktaları hakkında bilgi elde eder. Her bir zayıf noktayı yok ettiğinde, azami can değerinin belli bir yüzdesi gerçek hasar verir. Dört zayıf noktayı da yok etmeyi ya da rakibi ölmeden en az bir tanesini yok etmeyi başarırsa, rakibin altında uzun süreli, Fiora’yı ve takım arkadaşlarını iyileştiren bir bölge oluşur.

Böyle Haberleri Anlık Öğrenmek İçin Facebook Sayfamızı Beğenin 

 

Hemen Altta Yorum Yapa Fikirlerinizi yazmanızı Bekliyoruz Kayıt olmaya Gerek Yok Facebook Zaten 🙂 Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.