Kapat

Şampiyon Güncellemesi Gangplank ( Yeni )

Anasayfa
Haberler Şampiyon Güncellemesi Gangplank ( Yeni )

23

Yenilenen Gangplank Bir Kez Daha Yenilendi Belkide Riot Gamesin Fikri En Baştandanda Bu Olabilir 🙂

Yetenekler

Pasif – Ateşle İmtihan

Birkaç saniyede bir, Gangplank’in yapacağı bir sonraki normal saldırı hedefi tutuşturup ona zaman içinde fazladan gerçek hasar verirken; kendisine ise kısa süreli hareket hızı artışı sağlar. Bir Barut Fıçısı’nı yok etmek, Ateşle İmtihan’ı anında yeniler.

Q – Çakaralmaz

Gangplank rakibe tabancasıyla ateş ederek hasar verir ve isabet halinde gerçekleşen bazı etkiler uygular. Çakaralmaz ile bir birim katlettiğinde ondan ilave altın yağmalar ve harcadığı manayı geri kazanır. Yağma ettiği her fazladan altın için, dükkânda Top Salvosu’nu güçlendirmekte kullanabileceği bir Gümüş Yılan sikkesi kazanır.

W- İskorbüte Çare

Gangplank bol miktarda narenciye tüketerek üstündeki tüm engelleme etkilerini kaldırır ve eksik canına bağlı olarak bir miktar iyileşir.

E – Barut Fıçısı

Gangplank, kendisinin ya da rakiplerinin saldırabileceği bir barut fıçısı yerleştirir. Eğer Gangplank yok ederse, fıçı alan etkili bir patlamayla patlar ve saldırının hasarını yakındaki tüm rakiplere yayar. Patlama bölgesinde kalan tüm diğer fıçılar da zincirleme olarak patlar. Fıçıyı bir rakip yok ederse, patlama engellenir ve rakip altın kazanır.

R – Top Salvosu

Gangplank’in gemisine, bir bölgeye yaylım top atışı yapma sinyali verir. Her yaylım ateşi dalgası büyü hasarı verir ve rakipleri yavaşlatır. Top Salvosu üç defaya kadar geliştirilebilir:
Ecelin Kızı, etki alanının merkezine önden mega boyutlu bir top güllesi atar.
Moral Ver, etki alanındaki dost şampiyonlara fazladan hareket hızı verir.
Ateş Serbest, Top Salvosu’nun süresi dahilinde yapılan atışları arttırır.

Güncel League of Legend Haberleri Öğrenmek İçin Facebook Sayfamızı Beğenip Takipte Kalın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.