Kapat

Samsung Galaxy, Team WE’yi Parçaladı geçti !

Anasayfa
League of Legends Samsung Galaxy, Team WE’yi Parçaladı geçti !

Samsung galaxy oyunuyla çok etkili oldu Team WE pek birşey yapamadı SSG acımadı ve dejavu yaşandı geçen seneki olduğu gibi Büyük finalin adı belli oldu SSG VS SKT T1

bakalım bu sefer Samsung Galaxy  SK Telecom T1 i indirebilecek mi ?

Worlds 2017’nin tamamlanmasına kısa bir süre kala, yarın 10:30’da ikinci yarı final eşleşmesi SSG-WE serisi oynanacak. Büyük bir sürpriz gerçekleştiren SSG ile yarı finale çıkması beklenen WE arasındaki mücadelenin tıpkı bugünkü SKT-RNG serisi gibi harika geçmesi bekleniyor.

Yarı final serileri de çeyrek final eşleşmeleri kadar çekişmeli geçiyor. Bugün oynanan SKT-RNG serisi 5. maça uzanırken iki defa “efsaneyi” yıkma fırsatı yakalayan RNG ne yazık ki bu şansı değerlendiremedi ve SKT bir kez daha geriye düştüğü seriyi kazanmayı başardı. Çeyrek finallerde harika işler çıkaran SSG ve WE’nin de buna benzer bir performans ortaya koyması şaşırtıcı olmayacaktır. Özellikle de SSG’nin LZ karşısındaki oyunu herkesin beklentisini yükseltti. Öte yandan bir LPL takımının bu yıl finale kalıp kalamayacağını ise hep beraber izleyip göreceğiz.

Worlds 2017 Finali 04.11.2017 , saat 10.00 da oynanıcak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.