Kapat

Sezon 6 Yeni Kabiliyetler Tüm Oyuncularda Kabiliyetler Sıfırlanmıştır !!

Anasayfa
Haberler Sezon 6 Yeni Kabiliyetler Tüm Oyuncularda Kabiliyetler Sıfırlanmıştır !!

Evet Arkadaşlar Sezon 6 Yeni Kabiliyetler İlk Olarak Biz Paylaşıyoruz Tamamen Sitemize Aittir

( Kabiliyetleri Görmek İçin Beğen Tuşuna Basın Kabiliyetler Açılacaktır)

İlerledikçe Yenilerini Ekliyeceğiz

BÜYÜCÜ AP KABİLİYETİ

 

Genellikle mid üzerinde oynamış olduğumuz büyü nüfusu kullanan şampiyonlar için seçmemiz gereken kabiliyetlerdir. Bu şampiyonlara örnek olarak Brand, Ahri, Annie, Cassio, Kassadin örnek olarak verilebilir. Bu şampiyonlar için sezon 6’da ayarlamanız gereken kabiliyet aşağıdaki gibidir:

buyucu-ap-sezon-6-run


SUİKASTÇİ KABİLİYETİ ( ZED, AKALİ, FİZZ VB..)

Bu kabiliyetleri kullanırken de öncelik olarak suikastçi bir hero aldığınıza emin olmanız şarttır. Bu herolara örnek olarak Fizz, Zed ve Akali verilebilir. Genellikle can çalma ve hasarı arttırmaya yönelik kullanılan bu kabiliyetlerde öncelik saldırı hızı + kritik vuruş ve can çalmadır. Aşağıdaki gibi kabiliyetleri düzenleyebilirsiniz.

suikastci-kabiliyet-sezon-6


AD JUNGLE KABİLİYETİ

AD Jungle için kabiliyetler aslında stabil gidiyor diyebiliriz. Oyun içerisinde bazen denk geliriz, Jungle red ve blue alırken, blue aldıktan sonra direkt rede giderek kabiliyet eksikliğinden dolayı öldüğüne çok şahit olduk. Ya da tam tersi red aldıktan sonra blue alarak öldüğüne çok şahit olduk. Yeni değişen sistemde artık Jungle’lar kurbağa ve kayalardan başlayarak start vermekteler. Ancak bu klişeye alışamayan kişiler hala Blue ve Red olarak devam ediyorlar.

AD Jungle için kabiliyet sayfanızı aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz. Ancak ayarlamaları yaparken bir kaç puanı kendinize göre revize edebilirsiniz.

ad-jungle-sezon-6-kabiliyet


AP JUNGLE KABİLİYETİ

AP olarak Jungle seçtiyseniz AD Jungle’a göre daha tehlikedesiniz demektir. O yüzden kabiliyetlerinizi AD Jungle’a göre daha dikkatli olarak hazırlamanızda fayda var. Bizim örnermiş olduğumuz kabiliyet dizilimi aşağıdaki gibidir.

ap-jungle-kabiliyet-sezon-6


ADC KABİLİYETİ

Evet, League Of Legends‘in en önemli mainlerinden birisine geldik. ADC‘ler takım tarafından iyi korundukları zaman oyunu çevirebilecek veya kısa sürede bitirebilecek kabiliyete sahiptirler. O yüzden ADC‘nin kabiliyetlerini düzenlerken mutlaka ince eleyip sık dokumalısınız. Bizim sezon 6 için önermiş olduğumuz yeni kabiliyet sayfası aşağıdaki gibidir. Biz bu kabiliyet sayfalarını uygularken tek tek test ettik.

adc-sezon-6-kabiliyet


SUP KABİLİYETİ

ADC’lerin en yakın koruyucuları olarak bilinen SUP‘lar genellikle tank veya off tank görevi görerek en iyi şekilde rakip takım herolarından ADC‘yi koruma görevini üstlenmektedirler. Yeni sezon 6’da ise önermiş olduğumuz Sup kabiliyeti aşağıdaki gibidir.

sup-sezon-6-kabiliyet


AD HERO KABİLİYETİ

AD olarak oyuna girmiş olduğunuz herolar için farklı bir kabiliyet önerimiz olacak. Genellikle bu hususta karşınıza gelen şampiyonu biliyorsanız eğer iki çeşit AD kabiliyeti yapmanızda fayda var. Karşınızdaki rakip eğer AD kullanıyorsa can çalma üzerine yoğunlaşılabilir. AD herolar için önermiş olduğumuz sezon 6 kabiliyeti aşağıdaki gibidir.

ad-hero-sezon-6-kabiliyet

—ESKİLER—

AP (Yetenek Gücü)  Kabiliyeti
AP

AD ( Saldırı Gücü ) Kabiliyeti

AD

ADC Kabiliyeti

ADC

Support Kabiliyeti
Support

Tank Destek Kabiliyeti

destek tank

ADC Kritik Kabiliyeti

adc kritik

ADC Saldırı Hızı Kabiliyetiadc saldırı hızı

Tank Solo KabiliyetiSolo Tank

Dövüşcü Orman Kabiliyetijung

Not: Yenileri Çıktıkça Sitemize Eklenecektir Takipte Kalın Hergün bakın facebookta takipte kalın siz kazanın

” bazı görseller pchocası sitesinden alıntıdır.. “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.