Kapat

Shen Rework Yenilendi

Anasayfa
Haberler Shen Rework Yenilendi

ShenRework

Shen’in biraz karmaşık bir kişiliği var. Kendisi suratına yumruk yemekten keyif alan bir ninja (hemen araya girelim: bunda bir değişiklik yok) ve yetenek setinin bazı parçaları son derece özgün ve etkili olsa da, klasik iki yeteneğinden mustarip. Shen biraz fazla geleneksel kalmıştı. Biz de “Şampiyon güncellemesinden kuvvet doğar,” dedik ve Shen’in çağa ayak uydurmasının faydalı olacağını düşündük. Bu yüzden gizemli ninjanın modelini, muhteşem yükleme ekranı görseline uyacak şekilde rötüşladık ve yeteneklerini güncellemek için bol bol mesai harcadık. Artık Shen’in gücü, yetenekleriyle kontrol ettiği bir Ki Kılıcı şeklinde vücut buluyor diyebiliriz. Karşınızda yeni yetenek seti:

Yetenekler


 

Pasif: Ki Kalkanı

Shen bir yetenek kullandıktan sonra geçici bir kalkan kazanır. Kalkan, nispeten uzun bir bekleme süresine sahiptir ve Shen’in herhangi bir yeteneği bir dost veya rakip şampiyonu etkilerse bu bekleme süresi azalır.


Q: Alacakaranlık Saldırısı

Shen ruhani kılıcını çağırarak sonraki üç normal saldırısını güçlendirir. Güçlenen saldırılar, hedefin azami can miktarının belli bir kısmına bağlı olarak fazladan hasar verir. Eğer ruhani kılıç kendisine doğru ilerlerken rakip şampiyonlardan birine çarparsa Shen’in verdiği hasar çoğalır, saldırı hızı büyük oranda artar. Kılıç geri dönerken isabet alan bütün rakipler, Shen’den uzaklaşırken hareket hızı kaybeder.


W: Ruh Sığınağı

Shen’in ruhani kılıcı, Shen ve yakındaki takım arkadaşlarının birkaç saniyeliğine bütün normal saldırılardan sıyrılmalarını sağlayan bir koruyucu alan ortaya çıkarır. Bu yetenek, etki alanında takım arkadaşları olduğunda tetiklenir. Eğer etki alanında hiçbir takım arkadaşı yoksa, takım arkadaşlarından biri yeterince yaklaşana kadar bekler.


E: Gölge Fırlayışı

Pasif: Shen Alacakaranlık Saldırısı veya Gölge Fırlayışı ile her hasar verdiğinde belli bir miktar enerji geri kazanır.

Aktif: Shen hedef konuma atılır ve yoluna çıkan bütün rakip şampiyonlara hasar vererek onları kışkırtır.


R: Birlikten Kuvvet Doğar

Shen, haritanın herhangi bir yerindeki takım arkadaşının yanına ışınlanmak için yoğunlaşır. Yoğunlaştığı süre boyunca, hedefini bir kalkan korumasına alır ve hedefinin yanına ışınlanırken yanında ruhani kılıcını da götürür.


 

Shen’in yeni oynanış görüntüsü tek bir karede birleştirilmiş hali

Shen’in Değişen Kostümleri Oyun içinde böyle görünecek

Shenskins

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.