Kapat

Telltale The Walking Dead Geri Dönüyor

Anasayfa
Haberler Telltale The Walking Dead Geri Dönüyor

       Oyun dünyasının sevilen serilerinden biri haline gelen Telltale The Walking Dead, nihayet 3. sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor. Yapımcı, çıkış tarihini açıkladı.

telltale-the-walking-dead_1920x1080

       Game of Thrones, The Wolf Among Us ve Back to the Future gibi bol ödüllü yapımlara imza atan Telltale, bilindiği üzere TV dünyasında fırtınalar estiren The Walking Dead dizisine de kayıtsız kalmadı.

           Uzunca bir süre önce diziyi oyun olarak uyarlayan başarılı yapımcı, sezon bazlı olarak oyunu devam ettiriyor. Şimdilerde iki sezon olacak şekilde satışa sunulmuş durumda olan serinin nihayet 3. sezonu için çıkış tarihi bilgisini duymuş bulunmaktayız.

             Firma bünyesinde yapımcı olarak faaliyet gösteren Kevin Boyle, yaptığı açıklamada önemli bilgilere yer verdi.

Kasım Ayında Satışa Sunulacak

         Konu ile ilgili yapılan açıklamaya göre Telltale The Walking Dead serisinin 3. sezonu, kasım ayı içerisinde oynanabilir olacak.

         İlk bölümün bu zaman aralığında konsollar, mobil cihazlar ve PC adına satışa sunulacağını belirten yapımcı, aynı zamanda hikaye örgüsü adına da önemli cümleler kurdu.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=rmMkoJlwefk]

Gizem Daha da Artıyor

    Clementine etrafında şekillenen bir hikayeye sahip olacağı açıklanan 3. sezonun Javier ile beraber gizemli bir hal alacağı belirtiliyor.

   Yıllar sonra karşılaşmış olan ikilinin aralarında hala daha belli başlısorunların olma ihtimali var.

    Seçimlerimizin senaryo gidişatına etki ettiği seride eğer yeni sezonu disk olarak satın alırsak 4 farklı senaryo bölümüne daha erişeceğimiz söyleniyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.