Kapat

Test sırası Ganimet, Kulüpler ve Dereceli’de

Anasayfa
Haberler Test sırası Ganimet, Kulüpler ve Dereceli’de

Şimdilik alfa testçileri profillerinde amblemler ve çerçeveler dahil Dereceli bilgilerini görebilecek. Ayrıca Dereceli Skor Tablosu’nu, Yapay Zekaya Karşı modunu ve hediye verme özelliğini getirdiler.

Dereceli sıralar da açılacak ancak bu bölüm üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bir hafta kadar önce, oldukça ciddi bir hatadan dolayı alfayı kapatmak durumunda kaldık. Tam da alfa testçilerin tespit etmesini umduğumuz hatalardan biriydi bu. Şu hâliyle Dereceli Sıra’nın, LP’nizi tehlikeye atmayacağından oldukça eminiz; açtığımız andan itibaren çok yakından takip edeceğiz. Bunun 6.18 Yaması’ndan birkaç gün sonra olacağını düşünüyoruz ancak bu durum değişebilir.

Belli başlı özellikleri eklemek için hazırlıklarımız devam ediyor; bunlara Kulüpler, Ganimet ve Mağaza’da RP satın alma özellikleri dahil. Ganimet ve RP satın alma mevcut istemcide olduğu şekliyle devam edecek. Ancak güncellenen istemci için Kulüpler’de bazı değişiklikler düşünüyoruz. Artık Kulüpler ekranınızın alt kısmından fırlamak yerine Sosyal sekmesinde kendilerine ait bir yerde duracaklar. Kulüpleri yönetmek için ihtiyacınız olan bütün araçlar da burada olacak.

Ayrıca istemcinin ana ekranı üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Onu da görsel olarak güncelleyeceğiz. Varsayılan Ana Sayfa olma noktasında değilse de; önümüzdeki birkaç yama boyunca bu ekranı geliştirip alfanın ana ekranının yerine getireceğiz.

Unutmadan söyleyelim, uzun zamandır talep edilen ve sadece güncellenen istemcide bulunacak bir özellik daha ekleyeceğiz: Nihayet oyun içi ayarlarınızı istemci üzerinden yapabileceksiniz.

Kısa bir süre önce alfa sürümünü yeni yüzbinlerce oyuncuya daha açtık ama kaydolmak için geç değil. Hâlâ yardımınıza ihtiyacımız var!

League of Legends alıntıdır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.