Kapat

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, önümüzdeki hafta Sonu Boyunca Bedava

Anasayfa
Oyun Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, önümüzdeki hafta Sonu Boyunca Bedava

Tom Clancy’s Rainbow Six:Siege yakında gelecek olan Blood Orchid genişlemesi öncesinde koca bir hafta sonu boyunca tüm platformlarda oynaması ücretsiz olacak.Ayrıca yolda olan genişleme paketi hakkında da önemli bilgiler verildi.Verilen bilgiler arasında,yolda olan genişleme paketinin içeriğinden de bahsedildi.Bütün bunların dışında Blood Orchid genişleme paketinin 5 Eylül 2017 tarihinde çıkacağını hatırlatalım.

 

Blood Orchid isimli genişleme paketi ile Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘e eklenen operatörlerden ilkinin adı Ying. Kendisi Hong Kong CTU‘dan biri ve hafif makineli tüfek veya pompalı tüfek kullanıyor. Ayrıca, kullanmakta olduğu özel gözlüğü ile flaş bombalarına karşına bağışıklığı bulunuyor. Operatörlerden bir diğerinin ismi ise Lesion. Lesion da, Yinggibi Hong Kong CTU‘dan birisi. Sahip olduğu Gu mayınlarının üstüne eğer bir saldırgan basarsa, saldırgan zehirleniyor. Gu mayınlarının zehri, zehre maruz kalanların kendilerini kaybetmelerine sebep oluyor ve zamanla hasar veriyor.

Son Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘e katılan operatörün adı ise Ela ve kendisi Polonya’nın CTU‘sunun bir üyesi. Ela, Grzmot mayınlarını kullanıyor ve bu mayınlar duvarlara, tavanlara ve yerlere yerleştirilebiliyor. Düşman eğer Grzmot mayınlarına yaklaşırsa, mayınlar patlıyor. Fakat, mayınlar patladığında, saldırganlar hasar almıyor. Bunun yerine sersemliyor, bir süre boyunca duyma güçlüğü çekiyor ve görüş netliğini kaybediyor. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, bütün platformlarda 24 Ağustos 2017 tarihinden, 27 Ağustos 2017 tarihine kadar ücretsiz oynanabilir olacak. Ayrıca, 24 Ağustos 2017 tarihinden, 4 Eylül 2017 tarihine kadar Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’de %50’lik bir indirim olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.