Kapat

Ubisoft Bu Ay İki Ücretsiz Oyun Daha Verecek!

Anasayfa
Haberler Ubisoft Bu Ay İki Ücretsiz Oyun Daha Verecek!

Fransız geliştirici UbisoftPC kullanıcıları için ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere en son, Watch Dogs oyunu ücretsiz olarak PC kullanıcılarına sunmuştu. Bu ay ise World in Conflict ve  Assassin’s Creed IV: Black Flag Uplay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Yeni yılın da yaklaşması ile birlikte Ubisoft, PC kullanıcılarını önceden sevindirme kararı almış gibi görünüyor. Fransız geliştirici tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, World in Conflict 4 – 11 Aralık 2017 tarihleri arasında,  Assassin’s Creed IV: Black Flag ise 11 – 18 Aralık 2017 tarihleri arasında Uplay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

ubisoft hd ile ilgili görsel sonucu

Assassin’s Creed IV: Black Flag, nesil geçişine denk gelmiş bir başka Ubisoft oyunu olmuştu. 29 Ekim 2013 tarihinde satışa sunulmuş olan Assassin’s Creed IV: Black Flag, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii U ve PC platformları için geliştirilmişti. Serinin önceki oyunlarına oranla, korsan temasına da bağlı olarak daha çok gemi ile yapılan araştırmaya odaklanmış olan  Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununda, korsanlığın altın çağı olan 18nci yüzyıldaki Karayip taraflarında geçiyor. Ana karakterimiz ise kötü şöhretli Galli korsan Edward Kenway.

Öte yandan, World in Conflict ise PC platformu için 18 Eylül 2007 tarihinde satışa sunulmuş olan bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. İsveç menşei Massive Entertainment tarafından geliştirilmiş olan oyunda, Teğmen Parker rolüne bürünüyoruz. Senaryo olarak 1989 senesinin alternatif varyasyonunun konu alındığı World in Conflict oyununda, ekonomik krizin kapıdadır ve batıdan gelecek olan diplomatik yardımın başarısızlığı Sovyetler Birliği’ni Birleşik Devletler’i işgal etmeye iter. Böylece de Üçüncü Dünya Savaşı patlak verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.