Kapat

Yeni İstemci AÇIK BETA’YA Giriyor !

Anasayfa
Haberler Yeni İstemci AÇIK BETA’YA Giriyor !

Riot CACTOPUS Duyurdu !

İstemci güncellemesi alfa sürüm macerası bu yılın ilk yarısında başlamıştı. O zaman elimizde bir tek ARAM, Kapalı Seçim ve oyuncularımızın gönüllü olup istemciyi iyileştirmemize yardımcı olacağına dair inancımız vardı. Şimdi haklı çıktığımızı görüyoruz.

league of legends alpha ile ilgili görsel sonucu

Alfa süresince testçilerimiz birçok manyak hatayı kahramanca tankladı. Bir noktada istemcinin şampiyon seçiminin ortasında yama indirmeye başladığı durumları bile gördük. Mac bilgisayarlarda istemciyi ekranın dışına sürüklemenize izin vererek sonsuza kadar kaybetmenize neden olan bir hata vardı. Alfa testçisi olmak, devam eden bir inşaatta gezmeye benziyor. Yani sağlam bir kask olmadan girilecek yer değil.

Ancak bizim testçilerimiz bütün zorluklara dayandı. 6 ay içerisinde, dünyanın dört bir yanından, 22 farklı dilde 150,000 adet geribildirim mesajı aldık. Biz de testçilerimizin fikirleri ışığında pek çok hatayı düzelttik ve tasarımlarımıza ayar çektik.

Bütün tartışmalarımızda oyuncu geribildirimleri en başta geliyordu. Böylece birbirimizi daha iyi anlamaya ve önceliklerimizi de netleştirmeye başladık. Örneğin mevcut istemcinin özelliklerinin güncel istemcide çalışmasına öncelik verip, çok talep gören bazı diğer özellikleri sonra değerlendirmeye karar verdik; sahip olduğunuz bütün kostümleri bir arada görebileceğiniz ayrı bir sayfa gibi.

Şimdiyse sıradaki adıma, yani açık betaya hazırız. Hazırlık olarak kayıtları kapatıp alfa erişimi için başvuru yapmış olan *herkese* açık beta başlayana kadar alfaya giriş hakkı veriyoruz. Başvuru yapmamış olanlar da çok yakında açık betayla beraber güncel istemciyi deneme fırsatı bulacak.

league of legends alpha ile ilgili görsel sonucu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.