Kapat

Yeni İstemci’de Test sırası Dereceli’de

Anasayfa
League of Legends Yeni İstemci’de Test sırası Dereceli’de

Duyuyor musunuz? İşte bu ses… Dereceli‘nin ayak sesleri.

Bir süredir testlerimiz sürüyordu ama sonunda Dereceli geliyor. Dereceli Sihirdar Vadisi bu yama döneminde gelecek.

Normal Sıralı Seçim’den alışık olduğunuz tasarım ve animasyonları Dereceli’de de kullandığınız için süreç çok farklı gelmeyecektir. Dereceli sırasına girdiğinizde istemcinin çökmesine neden olabilecek bütün sorunları ortadan kaldırmak için büyük bir titizlikle çalıştık. Ancak testçilerimize bu istemcinin hâlâ alfa aşamasında olduğunu ve performansla ilgili geliştirme çalışmalarımızın sürdüğünü hatırlatmak istiyoruz.

İstemcinin çökmesiyle sıradan kaçmış sayılırsanız, LP kaybedeceksiniz ve o noktada size bu puanları geri vermek için yapabileceğimiz bir şey yok. Bunun olma ihtimali çok düşük olsa da risklerle ilgili sizi bilgilendirmemiz gerekiyor. Sezon sonuna bu kadar yaklaşmışken bu bizim için çok ciddi bir konu; bu dönemde istemcinin istikrarını yakından takip ederek muhtemel sorunlar için önlemler alacağız.

Yamayla birlikte yeni espor merkezi de istemciye ekleniyor. Ayrıca oyun sonu ekranında Şampiyon Ustalığı kutlama animasyonlarına da ayar çektik. Eskiden ”şampiyon ustalık seviyen 7 oldu hadi yine iyisin ” gibi bir şey görünürdü ama artık ”ŞAMPİYONLUK USTALIĞINDA 7. SEVİYE OLDUN! ON NUMARASIN, SENİN GİBİSİ YOK! BEN BÖYLE USTALIK GÖRMEDİM!” gibi bir şey göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.