Kapat

Yeni Nesil Oyunlarda Saat İhtiyacı

Anasayfa
Haberler Yeni Nesil Oyunlarda Saat İhtiyacı

Yeni Nesil Oyunlarda Saat İhtiyacı

Bilgisayarların evlere girme ve kullanıma açılmaları üzerinden yaklaşık 25 sene geçti. Bu 25 senede öncelikle aileler tarafından bilgisayarların “derslere yardımcı olması” için alındığı, oyunların ise basit vakit öldürgeci olarak görüldüğü biliniyor. Ancak geçen 25 sene içinde bilgisayarlar ve onunla birlikte internet, her türlü ders içeriğine erişimi kolaylaştırdığı gibi çıkan oyunlar da gerçekçiliğe oldukça yaklaşmış durumda. Oyun dünyasındaki gelişmelerle birlikte üzerine düşünülen hikâyeler, kullanılan fizik ve görüntü motorları ile yakalanan gerçeğe oldukça yakın görüntüler sayesinde artık oyun oynayan kişi kendini oyunda değil de bir filmdeki bir karakteri yönlendiriyor gibi hissediyor. Bütün bunların yanı sıra artık oyun dünyası denilince akla para kazanmak için oyun oynamak gibi eskiye göre fantastik, şimdiye göre ise oldukça sıradan düşünceler gelmesi doğal. Oyun oynayarak ve yayın yaparak para kazanma işleri gençlerin ortak hayali olmuş durumda. Neredeyse herkesin sahip olduğu bir youtube kanalı bulunmakta. Bu kanal üzerinden de oyunlar ve yapılanlar ile ilgili videolar yayınlanarak hit alınmak isteniyor. Bunun için de farklılık yaratmak şart. Alessi Türkiye için saat piyasasında önemli bir yere sahip olarak bu genç ve enerjik insanlara yönelik modeller üretmektedir.

 Evet, artık günümüz piyasasında sadece iyi oyuncu olmak yetmiyor. Aynı zamanda kendinizi de pazarlayabilmeli ve bunu insanların gözüne sokmadan yapmalısınız. Doğal haliniz bir ikon olmalı. Bunu sağlarsanız her kesimden genç ya da yaşlı insanın sempatisini kazanacak ve diğerlerinin arasından sıyrılacaksınız. Kız ya da erkek olmanız fark etmez. Beverly hills polo club saat ile bu belirttiğimiz ikonluğu sağlayabilir ve karizmatik görünüşünüzü iyi oyunculuğunuz ile birleştirerek izlenme oranlarında üst basamaklara çıkabilirsiniz.

game ile ilgili görsel sonucu Artık oyun dünyası kişisel olarak bu işi yapmayan kişiler için birkaç saat ile sınırlanabilecek bir dünya değil. Ünlü youtuber oyuncular ile yapılan röportajlarda da görülebileceği üzere bu iş günün neredeyse 10 saatini alan bir iş haline gelmiştir. Saatler süren video çekme ve montajlama işlemleri sonrasında elinize geçen birkaç saatlik video ile kanalınızın izlenme sayısını ve popülerliğini arttırmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.