Kapat

Zehirli Kasırga ile Top Arabası ve Mezarlık destesi – 10.ARENA DESTE

Anasayfa
Clash Royale Zehirli Kasırga ile Top Arabası ve Mezarlık destesi – 10.ARENA DESTE

Zehir, Kasırga ve Top Arabası kombinasyonu ile Mezarlık bir araya getirildiğinde işe yarar bir deste elde edilebilir mi? Bu desteyi kullanarak sonucu kendin görebilirsin. İlgili Mezarlık destesinin işe yaramasını istiyorsan öncelikle elbette destenin nasıl kullanıldığını öğrenmen gerekir. Aşağıdaki bilgilerden faydalanarak desteyi nasıl kullanacağını öğrenebilirsin.

Bu Mezarlık destesini hemen oyunda kullanmak istiyorsan aşağıdaki oyuna ekle butonuna basabilirsin. Destenin en önemli dezavantajı herhangi bir bina kartı içermemesi ve bunun yanında düşük kullanım bedelli bir büyü kartına sahip olmamasıdır. Bu deste hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsan aşağıdan kartların kullanımına yönelik detaylara ulaşabilirsin.

Oyuna Eklemek için buraya tıkla

Mezarlık: Bu kartı kullanmak gerçekten zordur çünkü doğru zamanlamayı yapmak için dikkatli olmak gerekir. Sadece ufacık bir hata dahi tüm oyunun mahvolması anlamına gelebilecektir. Ancak dikkatli olmayı başarırsan bu kart ile sayısız oyun kazanmayı başarabilirsin.

Zehir: Alan etkisiyle birlikte sunmuş olduğu alan kontrolü sayesinde sana muazzam bir avantaj sunar. Elindeki kartları düşünürsen bunun gibi alan kontrolü sağlayacak kartın neden gerektiğini görebilirsin. Bu kartı kullanırken tek yapman gereken aynı anda birkaç birliği etki altında bırakmaktır.

Kasırga: Oyunun kaderini değiştirebilecek bir karttır. Özellikle sürü halindeki birlikleri bu kart ile kolayca etkisiz bırakabilirsiniz. En olmadı Kasırga ve Buz Büyücüsü kombinasyonu ile söz konusu birlikleri tamamen etkisiz bırakıp karşı saldırıya geçebilirsin.

Top Arabası: Her ne kadar çok fazla kullanma fırsatım olmasa bile pek çok stratejide kendine yer bulabileceğini düşündüğüm bir karttır. Menzilli saldırısı, patladıktan sonra saldırıya devam etmesi gibi özellikleriyle fazlasıyla iyi bir karttır. Bina kartı kullanmak istemiyorsan senin için iyi bir alternatif olacaktır.

Mega Dalkavuk: Hava savunmasını güçlendirmek için tercih edebileceğin en iyi kart durumundadır. Bu kartın verdiği hasar miktarı senin için fazlasıyla ideal olacaktır çünkü savunmada daha iyisini daha düşük kullanım bedeline bulabilmen çok mümkün değildir. Bu kartı her zaman savunma yapmak için kullanmaya çalışmalısın.

Şövalye: Destenin tank birliğidir. Mezarlık kartını bu kart ile kombinasyon haline getirmelisin. Rakip kule bu karta odaklanmadığı zaman Mezarlık kartını çok fazla kullanmanı önermem. Aksi taktirde etkisiz bir taktik ortaya koyman söz konusu olabilir.

Buz Büyücüsü: Bu kartın en iyi yanı savunmada kusursuz bir işleyişe sahip olmasıdır. Rakip birlikleri yavaşlatması ve ortalama miktarda hasar vermesi sayesinde kullanışlı olabilmektedir. Bu kartı güçlü saldırıları olan kartlardan uzak tutmayı başardığın sürece sorunsuz bir biçimde savunma yapabilirsin.

Yarasalar: Düşük kullanım bedeline sahip klasik döngü kartıdır. Bu kartı kullanarak hem kara hem hava birliklerine karşı savunma yapabilirsin. Tek dikkat etmen gereken nokta rakibin elinde yer alan alan hasarı veren kartlardır. Bu kartlara karşı dikkatli olursan bu karttan daha fazla verim alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.